Református Iskolák Országos Bajnokai

Május 21-én hazai pályán a Sportcsarnokban rendeztük meg a IV. Korcsoportos Református Iskolák Országos Kosárlabda Bajnokságát négy csapat részvételével. A tornán mindenki, mindenkivel játszott. Az első mérkőzésen a nagykőrösi Arany János Általános Iskolát vertük egy jó meccsen. A Mezőtúr ellen megszenvedtünk, de jobban akartuk a győzelmet és nyertünk. A Rózsakerti Demjén viszonylag gyengébb csapapattal érkezett, így ellenük már nyugodtabban játszottunk és az első helyen végeztünk!
Az torna legjobb ötösébe Tóth Balázs, és Gergő János került csapatunkból!

Március 19-én Katonatelepen a IV. Korcsoportos Körzeti Diákolimpián ugyanez a csapat a 4. helyen végzett!