Szép szereplés a terematlétika versenyen

December 4-én rendezték meg az I. II. korcsoportos  Csörgő Gyula Járási Terematlétikai Versenyt Kunszentmiklóson, ahol az iskolánkat képviselő diákjaink nagyon szép eredményekkel tértek haza. Több versenyszámban is sikeresen szerepeltünk, sok tanulónk állhatott dobogóra. A csapatmunkának köszönhetően az összesített pontszámok alapján intézményünk elnyerte a 2. helyet a résztvevő iskolák közül.  
Gratulálok a csapat tagjainak a szép eredményekhez!

Dobogósaink:

1. korcsoportos leány:

30 m futás:            
 I. hely: Szabó Zója 3. o.

Kislabdahajítás:
 I. hely: Bertók Brenda 2. o.
 III. hely: Szabó Zója 3. o.

2 körös futás:
 II. hely: Bertók Brenda 2. o.
 III. hely: Szabó Zója 3. o.

1. korcsoportos fiú:

30 m futás:
 I. hely: Valkai Lóránd 3. o.
 III. hely: Morvai Álmos 3. o.

Helyből távolugrás:
 II. hely: Valkai Lóránd 3. o.
 III. hely: Morvai Álmos 3. o.

Kislabdahajítás:
 II. hely: Morvai Álmos 3. o.

2 körös futás:
 II. hely: Valkai Lóránd 3. o.

2. korcsoportos leány:

Kislabdahajítás:
 I. hely: Antal Villő 4. o.
 III. hely: Trepák Zsófia 5. g

2. korcsoportos fiú:

Helyből távolugrás:
 II. hely: Erdélyi Bence 4. o.

További eredmények:

1. korcsoportos leány:

Helyből távolugrás:
 V. hely: Szabó Zója 3. o.

Kislabdahajítás:
 VIII. hely: Illyés Hanna 2. o.

2 körös futás:
 VI. hely: Kaszala Flóra 2. o.

1. korcsoportos fiú:

30 m futás:
 V. hely: Mizsei Barnabás 3. o.
 VII. hely: Kohon Ferenc 2. o.

Kislabdahajítás:
 VI. hely: Valkai Lóránd 3. o.

2. korcsoportos leány:

30 m futás:
 VII. hely: Csonka Lilla 5. a
 VIII. hely: Mészáros Enikő 5. g

Helyből távolugrás:
 IV. hely: Banyák Lynette 4. o.
VIII. hely: Antal Villő 4. o.

2 körös futás:
 VI. hely: Mészáros Enikő 5. g

2. korcsoportos fiú:

30 m futás:
VI. hely: Dalocsa Vince 5. g
VII. hely: Tolnai Viktor 5. a

Kislabdahajítás:
 VIII. hely: Dalocsa Vince 5. g

2 körös futás:
 IV. hely: Erdélyi Bence 4. o.
 VIII. hely: Bocskai Olivér 5. a

Balázs Margit
testnevelő