BALOGH MIHÁLY ARANYDIPLOMÁJA
Gratulálunk!
Gratulálunk!
Öregdiákunk báró Gelsey Vilmos díjat vehetett át. Gratulálunk! Cikk: http://magyarhirlap.hu/cikk/73541/Atadtak_az_idei_baro_Gelsey_Vilmosdijakat
Mint már korábban beszámoltunk róla Somogyiné Beregszászi Dóra kolléganőnk Benda Kálmán-díjat kapott. Ebből az alkalomból készült vele riport, mely az alábbi
Mikulás Ferenc stúdióvezető, producer, fesztiváligazgató Magyar népművészet és közművelődés kategóriában érdemelte ki a díjat. Gratulálunk! „1971-ben Mikulás Ferencet az akkor újonnan alapított
„Szabó István, a Diák Vívó Sportegyesület edzője elmondta: Temesváron rendezték meg az U14 Európai Körversenysorozat romániai versenyét. Hazánkat a Reménység
Fájó szívvel tudatjuk, hogy „Ötvenkilenc évesen, tragikus hirtelenséggel szólította magához teremtője Hegedűs Béla dunamelléki lelkészi főjegyzőt. A tiszakécskei református gyülekezet
Gimnáziumunk 1963-ban érettségizett diákja, Kemény András, kunadacsi, nyugalmazott pedagógus Bács-Kiskun Megyei Príma-díjat vehetett át. Gratulálunk! Forrás: http://www.baon.hu/bacs-kiskun/kozelet/atadtak-a-megyei-prima-dijakat-695472
Somogyiné Beregszászi Dóra tanítónőnk, hitoktatónk Benda Kálmán-díjat kapott.A Dunamelléki Református Egyházkerület csütörtöki (2016. november 10.) közgyűlésén „kiváló pedagógusi munkája elismeréseként
2016. október 26-án rendezték meg Csurgón a Baksay Emlékhelyek II. Találkozóját, melyen iskolánkat és gyülekezetünket Szolnoki Attiláné könyvtáros tanító és
Volt igazgatónk és tanárunk 2016. szeptember 24-én vette át ARANYDIPLOMÁJÁT Szegeden. Gratulálunk hozzá!
A kunszentmiklósi Pro Bibliotheca Antiqua Baksayana Alapítvány szeptember 30-án tartotta jubileumi emlékülését és szakmai konferenciáját. A nagy sikerű rendezvény fényét jelenlétével
Október 1-jén mintegy 80 fő vett részt az öregdiákok hagyományos találkozóján, ahol megalakult a Kunszentmiklósi Gimnázium Öregdiákjainak Társasága (Vezetőség névsora,