Hírgyűjtemény

Jó böngészést! Ismerjen meg bennünket jobban a cikkek alapján!

Öregdiákunk díja

Öregdiákunk báró Gelsey Vilmos díjat vehetett át. Gratulálunk! Cikk: http://magyarhirlap.hu/cikk/73541/Atadtak_az_idei_baro_Gelsey_Vilmosdijakat

Öregdiákunk Prima Primissima Díja

Mikulás Ferenc stúdióvezető, producer, fesztiváligazgató Magyar népművészet és közművelődés kategóriában érdemelte ki a díjat. Gratulálunk! „1971-ben Mikulás Ferencet az akkor újonnan alapított

Diákjaink eredményei válogatottként

„Szabó István, a Diák Vívó Sportegyesület edzője elmondta: Temesváron rendezték meg az U14 Európai Körversenysorozat romániai versenyét. Hazánkat a Reménység

Elhunyt Hegedűs Béla

Fájó szívvel tudatjuk, hogy „Ötvenkilenc évesen, tragikus hirtelenséggel szólította magához teremtője Hegedűs Béla dunamelléki lelkészi főjegyzőt. A tiszakécskei református gyülekezet

Öregdiákunk megyei Príma-díja

Gimnáziumunk 1963-ban érettségizett diákja, Kemény András, kunadacsi, nyugalmazott pedagógus Bács-Kiskun Megyei Príma-díjat vehetett át. Gratulálunk! Forrás: http://www.baon.hu/bacs-kiskun/kozelet/atadtak-a-megyei-prima-dijakat-695472

Benda Kálmán-díj

Somogyiné Beregszászi Dóra tanítónőnk, hitoktatónk Benda Kálmán-díjat kapott.A Dunamelléki Református Egyházkerület csütörtöki (2016. november 10.) közgyűlésén „kiváló pedagógusi munkája elismeréseként

25 ÉVES JUBILEUMI EMLÉKÜLÉS ÉS KONFERENCIA

A kunszentmiklósi Pro Bibliotheca Antiqua Baksayana Alapítvány szeptember 30-án tartotta jubileumi emlékülését és szakmai konferenciáját. A nagy sikerű rendezvény fényét jelenlétével

Öregdiák Találkozó 2016.

Október 1-jén mintegy 80 fő vett részt az öregdiákok hagyományos találkozóján, ahol megalakult a Kunszentmiklósi Gimnázium Öregdiákjainak Társasága (Vezetőség névsora,